بهترین میزبانی

چرا باید ما را انتخاب کنید

ثبت دامنه و میزبانی وب

ثبت دامنه ملی درصورتیکه قصد خرید یا ثبت دامنه آی آر را داشته باشید، در ابتدا باید در سایت nic.ir مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه‌ اول کشوری آی آر ثبت نام کنید. سپس ازطریق همین سامانه یا نمایندگان معتبر مانند پارس‌پک، دامنه موردنظر خود را خریداری کنید.

طراحی و توسعه وب سایت

ارائه انواع میزبانی های لینوکس و ویندوز ارائه هاست ایران و خارج گارانتی بازگشت وجه ارایه کلیه سرویس ها با بالاترین امنیت مانیتورینگ لحظه ای و تهیه نسخه‌ی پشتیبان روزانه ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته (گفتگوی آنلاین ، تلفن ، تیکت )

اختصاصی سرور و میزبانی ابر

تجارت خود را در دنیای مجازی، گسترش دهید. با این سرویس امکان ایجاد انواع سایت‌های شخصی ، سازمانی، پرتال‌ها، فروشگاه های آنلاین و .... متناسب با هر بودجه ای را خواهید داشت.

رشد وب سایت خود را با سرورهای با کارایی بالا افزایش دهید

به طور خلاصه سرور در نقش یک سرویس دهنده، کامپیوتری پر قدرت و همیشه روشن است که کاربران آن انتظار پاسخ به درخواست های خود را در هر زمانی دارند. سرور می تواند در شبکه داخلی و خصوصی و یا بطور گسترده در اینترنت در دسترس باشد.

مدیریت وردپرس میزبانی در تمام برنامه ها

با کمک سرویس میزبانی وردپرس به آسانی از تمام قالب‌ها و افزونه‌های دلخواه می‌توانید بهترین کارایی را در کوتاه ترین زمان و با کمترین دانش فنی بگیرید